Dienstleistungen

Poskytuje tyto služby:

Vizualizace a technické návrhy řešení

  • Vlastníme více než 20leté zkušenosti v oblasti vedení a odborného zpracování projektů. Vyhotovíme odborné návrhy vhodného logistického řešení projektu. Připravíme projektovou dokumentaci.

Zakázková výroba mycího a odmašťovacího zařízení

  • Zajišťujeme dodávku na klíč. Počínaje analýzou požadavků, vizualizací a technickým návrhem řešení, zpracováváním projektové dokumentace, výrobou, dopravou, instalací a uvedením do provozu. 

Příprava projektové dokumentace

  • Příprava projektové dokumentace a vhodné logistické řešení je součástí nových a inovujících projektů. V této oblasti zajišťujeme, díky našim dlouholetým zkušenostem, vedení a odborné zpracování projektů.

Pronájem nových a repasovaných mycích zařízení

  • Firmám a výrobním závodům nabízíme pronájem průmyslových praček pro strojírenství, mycích strojů pro potravinářství a  myček používaných v logistice.

Odborná repase a prodej použitých mycích strojů a zařízení

  • Pokud nechcete pořizovat novou myčku, můžeme Vám nabídnout vhodné repasované mycí zařízení. V případě, že chcete pouze opravit nebo vyčistit dnes používaný mycí stroj, dodáme vyškolené pracovníky či jednotlivé komponenty. 

Stěhování průmyslových linek

  • V rámci doplňkových služeb zajistíme odbornou přepravu a stěhování myček.

Servis myček

  • Našim zákazníkům poskytujeme celou škálu servisních služeb. Patří mezi ně například diagnostikaopravy, údržba i pravidelné preventivní prohlídky. Vlastníme servisní síť a sklad náhradních dílů.
    Poskytujeme garanční i pogaranční servis včetně oprav a dodání náhradních dílů. Nabízíme rychlý servis jak během záruční doby, tak i po jejím vypršení.

Contact us!

Referenzen

Zufriedene Kunden haben wir nicht nur in der Tschechischen Republik (Referenzen).

Wir rufen Sie zurück!Formular anzeigen
+420 724 388 520 service.office@nerkon.cz
+420 724 970 668 burda@nerkon.cz